Студенти-іноземці УІПА взяли участь у V Ювілейній Міжнародній науково-практичній конференції

Мабіка Патрік та Гилич Поладов виступили на пленарному засіданні V Ювілейної Міжнародної науково-практичної конференції студентів-іноземців «Мова в полікультурному світі: розвиток міжнародної освіти».

На секційних засіданнях із доповідями виступили студенти: Джуманіязов Илхам, Шаріпов Мансур, Аллакулиєва Джумагуль, Маткарімов Іхлас, Керімов Сердар, Джумаєва Мяхрібан, Розметов Мансур. Науковий керівник Ротова Наталя Володимирівна, доц. кафедри філософії, українознавста і політології.

Бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності!

Бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності!