Ніч науки в Українській інженерно-педагогічній академії

24 вересня Українська інженерно-педагогічна академія традиційно приєдналась до загальноміського заходу «Ніч науки в Харкові 2016» та презентувала свої наукові здобутки.

Представляв експозицію УІПА та вітав гостей проректор з наукової роботи професор Лазарєв Микола Іванович.

Наукова експозиція викликала велику зацікавленість серед гостей. Академію відвідали понад 700 школярів та мешканців Харкова та області.

Екскурсійна програма УІПА включала:

- Презентаційна виставка. Кожен відвідувач ознайомився з факультетами та спеціальностями академії та її досягненнями.

- Огляд натурного зразка фрагмента енергозберігаючого житлового будинку, який споживає тільки енергію Сонця для опалення, гарячого водопостачання та освітлення. Огляд натурного зразка теплового насоса вода – вода, який наочно відтворює процес транспортування теплової енергії від середовища з меншою температурою до середовища з більшою температурою. Огляд автоматизованого робочого місця для підготовки електромонтера (каф. теплоенергетики та енергозберігаючих технологій).

- Демонстрація роботи систем автоматизованого проектування в машинобудуванні (каф. інтегрованих технологій в машинобудуванні та зварювального виробництва).

- Огляд та демонстрація роботи 3D-принтера, 3D-сканера та голографічної піраміди. Усі зацікавлені могли подивитися на своє тривимірне зображення та особисто виготовити тривимірні аксесуари (каф. технологій і дизайну).

- Демонстрація проективних методик, які виявляють морально-психологічний стан та особливості вибору абітурієнта в сфері професійного самовизначення (каф. практичної психології).

- Огляд та демонстрація установки «Екстракції», яка у лабораторних умовах моделює промисловий процес отримання масел (каф. харчових та хімічних технологій).

- Демонстрація мобільної комп’ютерної системи тестового контролю (каф. інформаційних, комп’ютерних і поліграфічних технологій).