Участь студентів-психологів у міжнародній науково-практичній конференції «Особистість, суспільство, закон: психологічні проблеми та шляхи їх розв’язання»

Студенти-психологи І та ІІ курсів факультету міжнародних освітніх програм разом з викладачем кафедри практичної психології к.психол.н. А.В. Колчигіною взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції «Особистість, суспільство, закон: психологічні проблеми та шляхи їх розв’язання», присвяченої пам’яті професора, доктора психологічних наук Світлани Петрівни Бочарової, що проходила у Харківському національному університеті внутрішніх справ.