Студенти УІПА стали переможцями, призерами та лауреатами фестивалю «Студентська весна – 2017»

20 квітня в  ККЗ «Украина» відбувся Гала-концерт міського  фестивалю  художньої самодіяльності «Студентська весна – 2017».

Вітаємо  солістів вокально-естрадної студії «Сезам» Язмамедова Байрама, Аширова Аллаберді, Хохлова Романа, Плечко Оксану  та солістів студії бального танцю «Престиж» нашої академії, які стали переможцями, призерами та лауреатами фестивалю і бажаємо їм нових творчих успіхів!

20 квітня в  ККЗ «Украина» відбувся Гала-концерт міського  фестивалю  художньої самодіяльності «Студентська весна – 2017», на якому відбулася церемонія нагородження  переможців конкурсу.

Всього  у  фестивалі взяли участь 354 творчих колективів із 31 ВНЗ Харкова.