Вітаємо лауреата Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Технологічна освіта»

Вітаємо Котляр Тетяну, студентку 5 курсу технологічного факультету та її керівника к.пед.н., доц. кафедри ПММО Ковальську В.С. з отриманням диплому 2 ступеня у ІІ турі Всеукраїнського  конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Технологічна освіта».

Вітаємо Котляр Тетяну, студентку 5 курсу технологічного факультету та її керівника к.пед.н., доц. кафедри ПММО Ковальську В.С. з отриманням диплому 2 ступеня у ІІ турі Всеукраїнського  конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Технологічна освіта», що проходив 17-18 квітня в Глухівському національному педагогічному університет ім. О. Довженка.

Дякуємо за супровід та підтримку учасниці ас. кафедри ПММО Єсіповій О.О.