Кафедра практичної психології УІПА провела тренінг «Метафоричні асоціативні карти в консультуванні та тренінговій роботі практичного психолога»

Тренінг «Метафоричні асоціативні карти в консультуванні та тренінговій роботі практичного психолога» пройшов 17-18 жовтня на кафедрі практичної психології.

Мета тренінгу полягала в наданні слухачам знань та практичних навичок роботи з МАК.

Тренінг дозволив опанувати практичні навички роботи з метафоричними асоціативними картами в консультуванні та тренінговій роботі практичного психолога.

В рамках тренінгу слухачі:

- познайомились з ефективним та екологічним інструментом практичного психолога – метафоричними асоціативними картами;

- дізналися історію виникнення МАК, ознайомилися з класичними і авторськими колодами МАК;

- ознайомились та відпрацювали навички роботи з МАК в індивідуальній, груповій роботі та сімейному консультуванні.

По завершенню тренінгу учасники отримали сертифікат участі на 12 годин.

Ведучі тренінгу:

- кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології УІПА Білоцерківська Юлія Олександрівна;

- кандидат психологічних наук, доцент кафедри практичної психології УІПА Колчигіна Анна Валеріївна.