Онлайн-лекція кафедри практичної психології на тему аспектів COVID-19

На кафедрі практичної психології 7 квітня відбулась онлайн-лекція «Психосоціальні аспекти COVID-19», на якій було розглянуто питання поширення пандемії COVID-19.

У рамках обговорення лекції та матеріалів презентації, що відображають сучасні наукові дослідження медичних та соціальних наук, завідувач кафедрою практичної психології, д.психол.н., професор Ірина Соколова, довела до студентів складність і невідкладність вирішення проблеми, а також проінформувала про особливості медико-біологічних та соціально-психологічних наслідків пандемії.

Учасниками заходу була виражена суспільна думка про необхідність дотримання вимог карантину, а також важливість поєднання просвітницьких зусиль усіх небайдужих до суспільного здоров'я для запобігання наслідків поширення пандемії.