В Українській інженерно-педагогічній академії пройшла Посвята у студенти

Найголовніше свято для кожного першокурсника, Посвята у студенти, урочиста пройшла сьогодні, 31 серпня, у стінах Української інженерно-педагогічної академії.

У цьому році до лав академії вступило понад 400 нових студентів.

З теплими напутніми словами до студентів-першокурсників звернулась ректорка УІПА д.пед.н., проф. Олена Коваленко. З рук Олени Едуардівни представники першого курсу отримали символічний студентський квиток, а студенти зустріли своїх нових колег хлібом-сіллю.

Яскравий святковий концерт додав сонячного настрою присутнім та став чудовим подарунком для першокурсників УІПА.

Ще раз вітаємо студентів I курсу у нашій дружній родині та початком нового етапу у житті! Нехай навчання буде легким та цікавим, а студентські роки – яскравими та насиченими.