Міжнародний конкурс oikos Case Writing Competition запрошує до участі студентів та викладачів

Міжнародний конкурс oikos Case Writing Competition – лідируюча міжнародна ініціатива з просування вивчення бізнесу. Мета конкурсу – заохотити твори на теми стійкості, які будуть стимулювати інноваційні методи вивчення.

Дедлайн подачі робіт: 30 квітня.

Дедлайн подачі робіт: 30 квітня.

Вимоги до кандидатів:

• викладачі, професори, дослідники та студенти;
  • індивідуальне та / або групове авторство;
  • один автор / група авторів може подати тільки одну роботу;
  • опис унікальних кейсів на тему сталого розвитку, ґрунтуючись на бізнес ситуаціях і розвитку;
  • придатність застосування кейсів в менеджменті, підприємництві та фінансовій освіті, зачіпання проблем / нюансів роботи реальних організацій або особистостей.

Вимоги до робіт:

• мова – англійська;
  • не більше 20 сторінок (включаючи рисунки і графіки);
  • наявність короткого опису (максимум 300 слів);
  • наявність навчальної позначки (максимум 10 сторінок);
  • раніше неопублікована робота;
  • відсутність ідентифікаторів автора (ім'я або назва виш або посилання на веб-сйт або інше джерело).

До роботи має додаватися супроводжувальний лист, підписаний відповідною компанією, якщо в роботі описується кейс даної компанії.

Призовий фонд:

Перше місце – 6000 CHF (близько 5284 €);

Друге місце – 3000 CHF (близько 2642 €);

Третє місце – 1000 CHF (близько 880 €).

Реєстраційна форма

Подробиці на сайті