Відвідування театру. ФЕУОТ, гр. ДЕУ-Ек12-1, ДЕУ-М12-1

 

13 квітня 2013 р. студенти факультету економічних, управлінських та освітніх технологій груп ДЕУ-Ек12-1 та ДЕУ-М12-1 з куратором Геращенко І.О. відвідали виставу «Божевільний Журден» у Харківському державному драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка.

Жан Батіст Мольєр у комедії «Міщанин-шляхтич» вивів на світову сцену образ багатого буржуа – міщанина Журдена, що уявив себе шляхетним дворянином, пихатість якого протягом чотирьох століть смішить і водночас примушує замислитись глядачів з усього світу.

М. Булгаков, зачарований блискучою театральністю мольєрівських образів, розвинув сюжет про непомірні амбіції нувориша Журдена у комедії «Навіжений Журден», актуальній для всіх часів і народів; цю історію розігрують актори, які репетирують виставу перед показом королю.

Прийом «театру в театрі» створює яскраву динамічну виставу про божевільного Журдена, що міцно заволодіє інтересом глядача та подарує багато позитивних вражень завдяки хитросплетінню любовних інтриг, гумору, винахідливим містифікаціям, веселій грі, іскрометній музиці, запальним танцям...