Екскурсія у міжнародної аудиторської компанії EY

01 листопада 2013 року представники команди Enactus UEPA відвідали офіс міжнародної аудиторської компанії EY у місті Києві.

Протягом години відбулася екскурсія по офісу компанії, під час якої студенти ознайомилися зі структурними підрозділами компанії, конференц-залами, кімнатами для відпочинку персоналу та отримали інформацію щодо кар'єрних можливостей для студентів у компанії EY.

Дружня атмосфера, що панує в компанії, зробили екскурсію не тільки корисною, а ще й приємною та легкою для сприйняття.

Команда Enactus UEPA висловлює подяку організаторам за теплий прийом і можливість ознайомитися з компанією EY зсередини.

Після цього в офісі компанії «Філіп Морріс Україна» в м. Києві відбулась перша частина першого тренінгового заходу для команд Enactus на тему «Побудова визначних проектів Enactus».