Екскурсія «Харків – це Україна». ЕУОТ

 22 квітня 2015 р. для студентів факультету економічних, управлінських та освітніх технологій групи ДЕУ-Поб13приск Обидєнновою Тетяною Сергіївною була проведена екскурсія «Харків – це Україна». Студенти відвідали історичні місця Харкова поблизу Української інженерно-педагогічної академії.

Багато для кого зі студентів стало відкриттям, що Українська інженерно-педагогічна академія знаходиться у «серці» історії. Головний корпус УІПА – колишній будинок губернатора, головний корпус Харківського імператорського університету. У середині XX століття після переїзду університету в нові приміщення на площі Свободи, у звільнених будівлях розмістився Український заочний політехнічний інститут (УЗПІ), який пізніше став Українською інженерно-педагогічною академією.

Навчальний корпус № 3 – будівля колишнього юридичного факультету Харківського імператорського університету, яку було побудовано в 1909 році в стилі модерн.

Загалом, студенти активно задавали питання стосовно історичних пам’яток навколо академії. Було зроблено багато фото на згадку про цікаву та інформативну прогулянку-екскурсію. Крім того, неодноразово було зазначено, що Харків – перлина України.