Новини

Здобувачка нашої академії Олена КЛІМОВА, гр. ДІТ-Ш22 посіла I місце в категорії «Молодь Соло латино-американська програма» у Всеукраїнському багатожанровому чемпіонаті з танців «Кубок ректора Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького». Змагання проходили 14 квітня у місті Черкаси.

Вітаємо Олену та бажаємо подальших перемог!

Спільноту Української інженерно-педагогічної академії запрошують долучатись до участі у обласному молодіжному конкурсі «Відкриваймо Харківщину» на кращу віртуальну екскурсію. Цьогоріч, з огляду на без пекову ситуацію, конкурс буде проводитись у форматі онлайн.

Конкурс проводиться з метою:

- посилення національно-патріотичної свідомості молоді;

- належної популяризації історико-культурної спадщини;

- залучення молоді до екскурсійної діяльності як до унікального способу вивчення історії рідного краю;

- на підтримку відвідування місць пам’яті, які пов’язані з військовою агресією рф.

Детальні умови Конкурсу

Координаторка Конкурсу:

начальник відділу туристсько-інформаційної роботи ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» Ірина КОНДАКОВА +38 098 882 55 92

Дочірні категорії