Національний банк України запрошує доєднатись студентів та викладачів до заходів присвячених Всесвітньому тижню грошей

Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей) — щорічна міжнародна освітня кампанія, метою якої є розвиток фінансової свідомості дітей та молоді, формування необхідних знань, умінь, поведінки та ставлення, необхідних для прийняття розумних та зважених фінансових рішень, що дасть змогу досягти фінансового добробуту та стійкості.

“Захистіть свої гроші, убезпечте своє майбутнєˮ – це офіційна тема Global Money Week у 2024 році. Вона фокусується на безпечному управлінні грошима та підкреслює важливість відповідального та інформованого ставлення до особистих фінансів, усвідомлення потенційних фінансових ризиків та вміння захищати свої гроші.

Національний банк з цієї нагоди готує низку заходів із фінансової грамотності, ураховуючи різні вікові групи та формати участі:

• конкурси для дошкільнят, учнів і студентів;
  • конкурси для педагогів;
  • конкурс для найактивніших закладів освіти;
  • змагання European Money Quiz 2024;
  • вебінари та віртуальні екскурсії від експертів і партнерів Національного банку;

Заходи будуть проходити з 18 до 24 березня 2024 року.

Дізнатися більше про заходи й умови конкурсів, можна на сайті за посиланням