Міжнародний студентський конкурс есе

Запрошуємо студентів академії взяти участь в X щорічному конкурсі есе на тему «Чи важливо жити в демократії?» (Is it important to live in a democracy?), який проводить Carnegie Council for Ethics in International Affairs.

Дедлайн прийому робіт: 31 грудня.

Дедлайн прийому робіт: 31 грудня.

Есе повинно містити визначення/пояснення концепту демократії (написане своїми словами) і потім необхідно пояснити, чому демократія важлива або не важлива.

Есе будуть оцінюватися в трьох категоріях: студенти магістратури/аспірантури, студенти бакалавріату, учні старших класів. Призи:

1-е місце – подарунковий сертифікат Amazon на 300 $.

2-е місце – подарунковий сертифікат Amazon на 150 $.

3-е місце – подарунковий сертифікат Amazon на 75 $.

Вимоги до есе:

• мова – англійська;
  • 1 000-1 500 слів;
  • стиль вільний (не академічний робота);
  • формат – блог пост;
  • кожен конкурсант може надати тільки 1 есе;
  • робота повинна бути унікальною і оригінальною.

Для участі необхідно зареєструватися на сайті , запостити есе в секції постів  і поставити хештег #essaycontest2018.

Також обов’язково потрібно вказати повне ім’я конкурсанта, повну назву навчального закладу, рівень навчання (студент).

Подробиці на сайті Конкурсу