В УІПА пройшла науково-практична конференція Конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта»

Підсумкова науково-практична конференція Конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Професійна освіта» відбулась 17 квітня в режимі відеоконференції.

Конкурс проводиться Українською інженерно-педагогічною академією з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої роботи студентів (курсантів), стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, опановування ними інноваційних технологій.

У Конкурсі взяли участь здобувачі освіти, які підготували роботи за науковими напрямами:

1) Теорія та методика формування змісту професійної освіти.

2) Теоретико-методичні основи розроблення та використання методів навчання та виховання.

3) Теоретико-методичні основи розроблення та використання засобів навчання та виховання.

4) Теоретико-методичні основи розроблення та використання інформаційно-комунікаційних технологій в професійній освіті.

5) Використання адаптивних технологій в освітньому процесі закладів професійної (професійно-технічної) освіти в умовах нестабільності та невизначеності.

На першому етапі проходження Конкурсу галузева комісія забезпечила рецензування 36 студентських наукових робіт (41 автор), що надійшли з 18 закладів вищої освіти та визначила 14 кращих, автори яких були запрошені на підсумкову науково-практичну конференцію.

Для організації підсумкової науково-практичної конференції та захисту робіт була застосована платформа Zoom. Члені журі виставляли бали в Google-таблицях, що забезпечило їх інтерактивну взаємодію та оптимальні терміни визначення переможців конкурсу.

Захід почався з урочистого відкриття, до якого всі учасники та члени конкурсної комісії приєдналися разом. Надалі робота продовжилася у двох секціях. Робота секцій відбувалася паралельно, після завершення доповідей та відповідей на запитання проходили наради членів журі.

У підсумковій науково-практичній конференції взяли участь 14 здобувачів освіти, які захистили 14 наукових робіт з 14 закладів вищої освіти України, а саме: Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, Вищого навчального заклад «Університет імені Альфреда Нобеля», Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, Національної академії Національної гвардії України, Національного університету «Львівська політехніка», Національного університету біоресурсів і природокористування України, Української інженерно-педагогічної академії, Національного університету цивільного захисту України, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради, Вінницького національного технічного університету, Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

Завершився захід урочистим оголошенням підсумків роботи та привітанням здобувачів освіти, які отримали почесні призові місця.