Вітаємо здобувачів УІПА з призовими місцями на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Цивільна безпека в умовах воєнного стану»

За підсумками Всеукраїнського конкурсу. 25-26 квітня 2024 року в Національному університеті цивільного захисту України відбувся заключний етап II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Цивільна безпека в умовах воєнного стану» 2023/2024 навчального року. Здобувачі кафедр практичної психології, а також педагогіки, методики та менеджменту освіти Української інженерно-педагогічної академії взяли участь у Конкурсі у секції «Екстремальна та кризова психологія».

За підсумками Конкурсу:

– наукова робота під шифром «Конфлікт» відзначена дипломом III ступеня (автор наукової роботи – здобувач освіти МОЛЧАН Іван Кирилович), науковий керівник РУБАН Наталія Павлівна;

– наукова робота під шифром «Особистість» відзначена дипломом III ступеня (автор наукової роботи – здобувачка освіти КАЙДАЛОВА Ольга Леонідівна), науковий керівник КУЧЕРЕНКО Наталія Сергіївна.

Вітаємо переможців та висловлюємо подяку науковим керівникам за підготовку призерів Конкурсу.