День вишиванки в УІПА

Кожного року колектив Української інженерно-педагогічної академії долучається до проведення світлого і неймовірно красивого свята – Дня вишиванки. Він відзначається у третій четвер травня і об’єднує українців усього світу.

В Академії панувала тепла атмосфера, адже здобувачів вищої освіти, співробітників та викладачів Академії об’єднала небайдужа тема генетичного коду кожного українця – вишиванка! В цей день були підведені підсумки фотоконкурсу «Ми – діти твої, Україно!», переможницею якого стала студентка 5 курсу Тетяна Кострова!

Також здобувачі вищої освіти мали нагоду взяти участь у краєзнавчій грі «Викторина – Україна!» та фоточеленджу «Моя вишиванка», а також приєднатися до майстер-класу з Петриківського розпису!

Святкування Дня вишиванки пройшло у піднесеній атмосфері єдності усіх студентів та викладачів Академії, що в черговий раз продемонструвало велику шану та відданість національним традиціям, непоборну гідність українців та патріотизм.