Студентка УІПА взяла участь у національній молодіжній програмі «ВідНОВА:UA»

Студентка кафедри практичної психології Української інженерно-педагогічної академії Анастасія ЄЛАГІНА стала учасницею першого обміну національної молодіжної програми «ВідНОВА:UA», яка проходила з 5 по 9 червня. Ця програма впроваджується Міністерством молоді та спорту України, спільно з UNDP в Україні за підтримки урядів Данії та Японії.

Впродовж 5 днів учасники брали участь у різноманітних заходах, спрямованих на залучення молоді до відновлення країни та її розвитку.

В рамках проєкту молодь мала змогу попрацювати на об’єкті, де створювала літню альтанку при молодіжному центрі «Зустріч». Також були залучені до ряду психологічних сесій, під час яких студенти навчалися навичкам командоутворення, цілепокладання через арт-терапевтичні методики.

Для учасників була створена спеціальна культурна програма, в рамках якої були наступні заходи:

‒ екскурсія містом Переяслав на Київщині;

‒ командна гребля;

‒ тренінг з ораторського мистецтва;

‒ тренінг з домедичної допомоги;

‒ екскурсія музеєм, в якому зібрані архітектурні пам’ятки історії України;

‒ відпочинок у яхт-клубі.

Під кінець програми була сесія вручення сертифікатів про проходження національної молодіжної програми «ВідНОВА:UA».

Висловлюємо вдячність Міністерству молоді та спорту України та UNDP в Україні.