Сушка

Дорогі друзі, творчі особистості, професіональні фотографи і просто фотолюбителі нашої академії, не проходьте повз!!!

16 квітня Студентський сенат організовує другий показ фотокарток «Сушка» в стінах УІПА.

«Сушка» - це виставка, яка дозволяє об,єднати різноманітних фотографів, не залежно від того професіонали вони чи просто любителі.

Головна ціль виставки: подарувати відмінний настрій і поділитися досвідом. Всі бажаючі можуть принести свої праці в 127 аудиторію 4 корпусу або зустрітися з організаторами виставки : з Дашею (0934878792) або з Машею (0632400409), і передати свої фотокартки їм.

Учасники виставки можуть підписати свою роботу зі зворотньої сторони, залишити свої побажання, написати цитату або щось інше для майбутнього володаря прекрасної роботи. Прищіпочки чекають ваших фотокарток!