Розпочинається інформаційна акція  Центр ґендерної освіти УІПА та кафедра українознавства і політології до Дня Перемоги розпочинають інформаційну акцію «Жінки і війна. Книга пам`яті».

В історії людства було чимало різних подій, які спричинили руйнівні війни та геополітичні потрясіння. І у наш час напруженість та конфлікти викликають у багатьох зростаючу тривогу. Все це вимагає продовження осмислення історії Другої світової війни, що активно впливає на почуття та розум людей, допомагає правильно визначити своє ставлення до сучасних подій. Задля цього в центр уваги має повернутися людина з усіма її проблемами та переживаннями. Особливо трагічною є жіноча доля у воєнний час. Доля жінки – матері, юної дівчини, сивої бабусі – на передовій і в тилу, її біль та сльози віддзеркалює жахи війни, несе в собі й сьогодні неабиякий антивоєнний потенціал.

Усі,  хто бажає взяти участь у інформаційній акції, можуть подати фотоматеріали та спогади своїх рідних про героїчний щоденний подвиг жінок у роки Другої світової війни.

Матеріали у електронному вигляді надсилайте на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або  приносьте на кафедру українознавства і політології (215/4) до 26.04.2014 р.

Відповідальна за проведення заходу к.і.н., доц. Кащаба О.Ю.

Бажаємо всім натхнення і плідної праці!