Випускний студентів із Туркменістану

5 червня 2014 р. у стінах Української інженерно-педагогічної академії відбулася важлива подія у житті студентів з сонячного Туркменістану – урочисте вручення дипломів.

Найактивніші студенти були нагороджені грамотами за досягнення у науковому та культурному житті академії.

Багато теплих слів сказали студентам ректор та керівництво факультету. Поздоровити наших іноземних студентів прийшли і українські студенти, які приготували для них святковий концерт.

Ми впевнені, що  у себе вдома – в Туркменістані, завдяки отриманій  в Україні  освіті, туркменська молодь зможе зайняти достойне місце у житті та працювати на користь свої країни.