Викладачі академії взяли участь у роботі Науково-практичного семінару «Інструменти підтримки мобільності науковців у рамках пріоритетів ЄС на 2014-2020 роки»

17 березня 2015 року викладачі Української інженерно-педагогічної академії – доцент кафедри економіки та організації діяльності суб’єктів господарювання Пархоменко О.С. і доцент кафедри українознавства і політології Сукачова Г.П. – взяли участь у роботі Науково-практичного семінару «Інструменти підтримки мобільності науковців у рамках пріоритетів ЄС на 2014-2020 роки».

У ході семінару було розглянуто такі питання: структура програми, умови участі, конкурсна документація, інформація про оголошені конкурси програми Horizon 2020; акція Marie Sklodowskiej-Curie та інші програми підтримки розвитку наукової кар'єри; програма співпраці і мобільності у сфері освіти Erasmus +.