Брейн-ринг на тему «English-speaking countries»

15 березня кафедра іноземних мов зі студентами провела брейн-ринг на тему «English-speaking countries», у якому взяли участь студенти I, II, III курсів.

Дана лінгвістично-культурологічна гра сприяла актуалізації знань студентів з історії, географії і традицій англомовних країн, створила умови для розвитку умінь працювати у команді, злагоджено приймати рішення.  Захід було високо оцінено членами журі, яке складалося з викладачів кафедри.

Студенти отримали величезне задоволення від участі в заході. Переможці були нагороджені пам’ятними подарунками.