Виставка «Історія вулиці Університетської»

24 жовтня за ініціативи факультету економічних, управлінських та освітніх технологій стартувала виставка «Історія вулиці Університетської» у холі четвертого корпусу Української інженерно-педагогічної академії.

Всі бажаючі мали можливість ознайомитися з сучасними та історичними прикрасами вулиці Університетської: Успенським та Покровським соборами, Антоніївською церквою, Гостинним двором, приватними домогосподарствами, Університетською гіркою.

Стенди для виставки було надано організаторами фестивалю «День однієї вулиці», що відбувся на вулиці Університетській 23 жовтня.

За словами автора стендів – історика, директора музею «Городская усадьба» Андрія Парамонова – саме з вулиці Університетської починається Харків. Вперше на план міста цю вулицю було нанесено у 1805 році за ініціативи Слобідсько-Українського губернатора Івана Бахтіна.