14 березня – День українського добровольця

14 березня Україна відзначає День українського добровольця.

Із цієї нагоди в Українській інженерно-педагогічній академії було організовано і проведено зустріч зі студентом УІПА, добровольцем ЗСУ Горбатенком Ігорем, кінолекторій  «Добровольці», круглий стіл «Майдан – АТО: подвиг українських добровольців».

Студенти і викладачі УІПА вшанували мужність та героїзм захисників суверенітету України покладанням квітів до пам’ятника Героям, які поклали голову за незалежність та свободу України.

14 березня Україна відзначає День українського добровольця.