Студенти УІПА взяли активну участь у авторському проєкті «CRAZY FASHION WORLD by Shushlyapina»

На арт-заводі «Механіка» 2 вересня відбувся грандіозний модний авторський проєкт «CRAZY FASHION WORLD by Shushlyapina». Це ідеальне свято для дітей та їх батьків, у якому взяла участь кафедра харчових технологій, легкої промисловості та дизайну УІПА.

Студенти груп разом з командою професійних дизайнерів, стилістів, художників втілили творчі фантазії дітей на відріз тканини, з якого прямо на майданчику фестивалю був виготовлений дитячий одяг для модного дефіле. Кожен з юних учасників відчув на собі атмосферу творчого процесу, спробував себе в ролі дизайнера, художника і моделі на крутих локаціях.

Учасники проєкту: 1 курс (ДІТ-ПОД21 Алєся Васько, Вікторія Штих), 3 курс (ДТ-ПОД19 Валерія Пенцова; Богдана Губа; ДТ-Ш19 Анастасія Сафонова; ДТ-ПОТ19 Вікторія Несміян); 4 курс (ДТ-Ш18 Анастасія Кульмінська; ДТ-ПОТ18 Марія Сінітенкова); 1курс магістратури ДІТ-ПОТ21 мг (Маргарита Василевська).