Студентів УІПА запрошують до участі у конкурсі проєктів «Територіальний розвиток громад в Україні»

Оголошено про старт Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу проєктів «Територіальний розвиток громад в Україні».

Програма Конкурсу включає розробку та захист проєктів за такими номінаціями:

- Організація ефективної системи надання соціальних послуг населенню.

- Розвиток підприємництва, місцевого розвитку.

- Реформування системи житлово-комунального господарства.

- Удосконалення системи благоустрою населених пунктів.

- Удосконалення механізмів організації громадського порядку та охорони довкілля.

- Розвиток готельно-ресторанної та туристичної діяльності.

- Енерго- та ресурсозбереження, у тому числі в житлово-комунальній сфері.

- Підтримка здорового способу життя населення.

- Підвищення безпеки життя, зменшення ризику виникнення природних та техногенних катастроф на території адміністративно-територіальної одиниці.

- Розвиток ефективних механізмів управління громадою.

- Впровадження механізмів ефективного використання фінансових, земельних, майнових та інших ресурсів розвитку місцевого самоврядування.

- Освітнє, наукове та інформаційне забезпечення розвитку місцевого самоврядування.

- Підвищення правової спроможності територіальних громад.

З додатковою інформацією щодо проведення Конкурсу можна ознайомитися за посиланням