В УІПА відзначили День студента

Сьогодні, 17 листопада, своє професійне свято – Міжнародний день студента – відзначило студентство Української інженерно-педагогічної академії.

З огляду на безпекову ситуацію ми не могли дозволити собі зібрати всіх в офлайн, але все ж таки змогли зібратись обмеженим колективом в нашій академічній затишній залі, та всі бажаючі приєднались до прямої трансляції заходу.

Концерт, підготовлений силами самих студентів культурного центру УІПА, з яскравими творчими номерами був дуже цікавим і став неймовірним привітанням для студентства.

Перлиною концерту став виступ ректора академії Дениса Коваленка.

З нагоди святкування ректор провів зустріч зі студентством, в рамках якої нагородив кращих з них грамотами:

- За академічну успішність,активну участь у громадському житті академії та з нагоди Міжнародного дня студентів.

- За розвиток волонтерського руху,активну участь у громадському житті академії та з нагоди Міжнародного дня студентів.

- За популяризацію української культури, активну участь у громадському житті академії та з нагоди Міжнародного дня студентів.

- За активну участь у проєктній діяльності, популяризацію української культури, активну участь у громадському житті академії та з нагоди Міжнародного дня студентів.