Відкрите виховне заняття «Здоров'я – найдорожчий скарб!»

Відкрите виховне заняття, присвячене Всесвітньому дню здоров’я, на тему «Здоров'я – найдорожчий скарб!» було проведено 5 квітня куратором 4 курсу гр. ДЕУ-ПоЕк15-1 к.е.н., доцентом кафедри економіки та організації Чобіток В.І.

До участі у заході були запрошені:

- представник Громадської організації «Здорова країна» Бондаренко Володимир Анатолійович;

- магістр фізичної культури та спорту, фітнес-тренер, тренер з плавання та спеціаліст зі здорового харчування Неведомська Елізавета;

- наша випускниця-спортсменка, активістка і просто красавиця, фітнес-тренер – Хрипливець Альона.

Учасників та запрошених пригощали натуральним соком, фруктами, зеленим чаєм.

Студенти, які брали активну участь у виховній годині, отримали призи.

Велика подяка запрошеним за те, що надали корисні рекомендації, присутнім, що знайшли час відвідати нашу виховну годину, студентам та колегам, які приймали активну участь!