Відвідування музею Авіатехніки під відкритим небом

11 травня з нагоди Дня пам'яті та примирення студенти факультетів економічних, управлінських та освітніх технологій та міжнародних освітніх програм разом з деканом Ярмош О.В., та кураторами доц. Дем’яненко Т.І., доц. Чорною Т.І. відвідати музей Авіатехніки під відкритим небом створений авіаторами-ентузіастами з Харківського аероклубу імені Валентини Гризодубової.

На музейному майданчику аеродрому можна побачити 4 легендарних радянських винищувача Міг-21 і Міг-23, винищувачі-бомбардувальники Міг-27 і Су-17, а також два вертольоти. Студенти ознайомилися з історією Авіабудування та відчули себе справжніми пілотами.