Вікторина «English-speaking countries»

Напередодні святкування Дня Європи 13 травня викладачі кафедри іноземних мов зі студентами провели вікторину на тему «English-speaking countries», яка сприяла актуалізації знань студентів з історії, географії і традицій англомовних країн.

Всі учасники отримали солодкі подарунки та були нагороджені грамотами.

Напередодні святкування Дня Європи 13 травня викладачі кафедри іноземних мов (Вем’ян В.Г., Іваненко В.В., Подорожною А.О.) зі студентами провели вікторину на тему «English-speaking countries», у якій взяли участь студенти груп: ДКІ-ПОТр15рп., ДКІ-ПОК16+ПОПг16, ДКІ-ПОМ15, ДЕА-ПО16-1.

Дана лінгвістично-культурологічна гра сприяла актуалізації знань студентів з історії, географії і традицій англомовних країн, створила умови для розвитку умінь працювати у команді, злагоджено приймати рішення. Студенти отримали величезне задоволення від участі в заході.

Всі учасники отримали солодкі подарунки та були нагороджені грамотами.