Студенти факультету ЕЕТАЕП відвідали з екскурсією Зміївську ТЕС

Студенти напрямку підготовки 6.050601 «Теплоенергетика» кафедри Теплоенергетики та енергозберігаючих технологій, 21 червня відвідали з навчальною та профорієнтаційною екскурсією Зміївську ТЕС, в рамках вивчення спеціальних фахових дисциплін.

Студенти напрямку підготовки 6.050601 «Теплоенергетика» кафедри Теплоенергетики та енергозберігаючих технологій, 21 червня відвідали з навчальною та профорієнтаційною екскурсією Зміївську ТЕС у смт Слобожанське Харківської області, в рамках вивчення спеціальних фахових дисциплін: «Парові і газові турбіни та комбіновані енергетичні установки» та «Паливо, топки та парові котли ТЕС і АЕС».

Поїздка мала особливий інтерес, тому що Зміївська ТЕС переходить на нові марки вугілля, що вимагає змін у технологічних процесах.