Студенти факультету ЕУОТ на виставці «Наш край у 9-18 столітті» у Харківському історичному музеї

Виставку під назвою «Наш край у 9-18 столітті» відвідали у Харківському історичному музеї 27 вересня студенти груп ДЕУ-Ек18, ДЕУ-М18, ДЕУ-ПТБ18, ДЕУ-ПОСо18 факультету економічних, управлінських та освітніх технологій разом зі своїм куратором Дем’яненко Т.І.

Експозиція розповідає про історичне минуле України та особливості розвитку нашого краю від становлення давньоруської держави і до падіння козацької держави – Гетьманщини. Знайомство з історією починається з епохи Київської Русі, до складу якої входила північно-західна частина Харківщини. Одним з найбільш відомих міст нашого краю того часу було згадуване в літописах місто Донець. Окрім предметів, знайдених під час розкопок цього міста, в експозиції також представлені предмети, які розповідають про високу культуру давньоруської держави: срібні жіночі прикраси – браслети, скроневі кільця, шийна гривня; зброя – мечі, сокири, наконечники стріл та списів; гроші – срібні гривні, дирхеми.

Матеріали, що висвітлюють трагічні події часів монголо-татарської навали, литовської держави та польського поневолення, підводять відвідувача до подій наступного, героїчного етапу національної історії – Козацької доби.