Студенти факультету ЕУОТ відвідали Міський Центр утримання безпритульних тварин

Цими вихідними, 6 жовтня, студенти факультету економічних, управлінських та освітніх технологій групи ДЕУ-ПоЕк15-1 з куратором Чобіток В.І. відвідали Міський Центр утримання безпритульних тварин.

Під час візити студенти ознайомились з діяльністю комплексу, до складу якого входить:

- сучасна ветеринарна клініка з двома відділеннями: для тварин, які мають власників і для безпритульних тварин;

- карантинний майданчик з 55 групових секцій на 280 місць для перетримки виловлених собак;

- вольєри демонстраційної зони притулку з 73 групових секцій на 220 місць для соціалізованих і здорових собак, що пройшли карантин і відібраних для пошуку нових господарів;

- готель для домашніх тварин на час відпусток їх господарів;

- притулок для кішок на 300 місць;

- зона для вигулу собак і дресирувальний майданчик для реабілітації і перевиховання відмовних агресивних тварин.

Завдання міського Центру утримання бездомних тварин:

- прийом виловлених тварин і тимчасове розміщення на карантинній майданчику;

- пошук господарів для безпритульних та загублених тварин;

- зміст загубилися тварин до повернення їх господарям;

- прийом відмовних і конфіскованих за рішенням суду тварин.

Центр оснащений сучасним ветеринарним обладнанням і має штат досвідчених ветеринарів.

У центрі будь-який бажаючий зможе доглядати за тваринами, даруючи їм найголовніше – спілкування з людиною і турботу, а може і забрати улюбленця додому.

Студенти групи надали допомогу Центу, а саме: купили сухий корм для собак та котів та повідки для вигулу тварин.