Зустріч студентів академії з творчою групою фільму «Сквот32»

Студенти факультету економічних, управлінських та освітніх технологій разом з доцентом кафедри економіки та організації діяльності суб’єктів господарювання Дем’яненко Т.І., 11 березня відвідали Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, та зустрілися з творчою групою фільму «Сквот32».

Це фільм про сучасне покоління талановитих і творчих молодих людей, небайдужих до збереження цінностей минулого, які так чи інакше впливають на сьогодення, закладаючи надійний фундамент для створення гідного майбутнього України.