Представники кафедри МТП УІПА взяли участь у круглому столі «Освіта. Бізнес. Держава: партнерство заради успіху!» під егідою ХРФПП ХОВА

Викладачі та здобувачі кафедри маркетингу та торговельного підприємництва Української інженерно-педагогічної академії 17 квітня 2024 р. долучилися до зустрічі за круглим столом на тему: «Освіта. Бізнес. Держава: партнерство заради успіху!». Організатор заходу – Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва. На зустрічі були присутні представники закладів вищої освіти, бізнесу, Державної податкової інспекції, ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» та Державного фонду зайнятості.

Під час заходу було обговорено:

- взаємодію бізнес-середовища, держави та університетів: як спільно покращити якість бізнес-освіти, зробити її більш актуальною для ринку праці;

- наповнення освітніх програм: які знання та навички мають отримувати здобувачі вищої освіти, щоб бути конкурентоспроможними на ринку праці;

- дуальну освіту: як поєднати навчання в університеті з роботою у реальних проєктах;

- неформальну освіту: які можливості для додаткового навчання та розвитку пропонує бізнес-середовище.

Також було проведено урочисте привітання учасників програми «Школа малого бізнесу» для молодих підприємців «Лабораторія успіху» на тему: «Твій шлях до успіху як підприємця!». Отримали Подяки колектив Української інженерно-педагогічної академії, завідувачка кафедри маркетингу та торговельного підприємництва, д.е.н., проф. Чобіток В.І., доцент кафедри маркетингу та торговельного підприємництва, к.е.н., доц. Обидєннова Т.С., аспірант Веркуш Д.М., магістр Годунов С.Д. Також були присутні представники MTP Pepublic – Пополітов Д., Костюк Н. та Швець Д.

Усі учасники проєкту отримали сертифікати!

Дякуємо організаторам та учасникам! Бажаємо реалізації нових успішних проєктів!