Запрошуємо спільноту УІПА на відкриту онлайн-лекцію К. Остеррайха «Concept for more sustainability in a production company»

Запрошуємо спільноту Української інженерно-педагогічної академії на відкриту лекцію Крістіана Остеррайх, тема: «Concept for more sustainability in a production company».

Лекція відбудеться 25 квітня, початок о 15:00.

Лекція проходитиме на платформі Zoom, приєднатися можна за 10 хвилин до початку.

Код доступу: 2024

ДОВІДКОВО.

Пан Крістіан Остеррайх народився 7 лютого 1991 року в м. Гамбург, Німеччина.

Провідний інженер-розробник технологічного процесу пластмас фірми Магура, Густав Магенвірт, Хюлбен, Німеччина.

Диплом у галузі технічних наук Університету Вільгельма Бюхера.

Диплом магістра ділового адміністрування (MBA), Університет прикладних наук Кобленц, Німеччина.

Сертифікований фахівець оперативного управління Бізнес-академії Бад-Гарцбурга.

Сертифікат управління виробничими процесами інституту Райн Ар Кампус землі Райнланд Пфальц, Німеччина.

Сертифікат управління технологією виготовлення пластмас Вищої технічної школи Шмалькальдена, Німеччина.

Сертифікований фахівець застосування робототехніки в процесі виробництва пластмасових виробів Арбург ГмвХ Лоссбург, Німеччина.

Сертифікований DGQ аудитор-контролер ISO 19011.

Сертифікований фахівець зі спеціальної технологічної великокомпонентної обробки пластмас і методології наукових досліджень у цій галузі.

Предмет наукових досліджень Кристиана Остеррайх:

Дослідження процесів контролю корозії та відкладень при литті під тиском.

Відновлення зруйнованих виробничих цехів.

Концепція прискорення розвитку підприємства на основі відновлюваних ресурсів.

Крістіан Остеррайх вдало поєднує теорію та практику з огляду на демографічні та економічні зміни в Німеччині на основі своїх особистих досягнень у процесах розроблення нових технологій виробництва пластмас та управління процесами виробництва.

Пан Остеррайх успішно працює інженером у поєднанні з вивченням ділового адміністрування. Свій досвід виробництва та розробки нових продуктів успішно залучає для викладання в університеті.

Пан Остеррайх зробив внесок у підтримку та розвиток міждержавних відносин між Українською інженерно-педагогічною академією та органами влади у Німеччині, поклавши початок стосункам із Німецько-українським товариством бізнесу і науки, яке базується у Майнці та має представництво у Берліні.