Факультет ЕіА запрошує на онлайн-захід, присвячений 38-ій річниці Чорнобильської катастрофи

Факультет енергетики і автоматизації запрошує усіх бажаючих на зустріч, присвячену 38-ій річниці Чорнобильської катастрофи.

Захід відбудеться 26 квітня, початок о 13:00.

На зустрічі ми вшануємо пам’ять жертв радіаційних аварій та катастроф, а також героїзм персоналу ЧАЕС, пожежників, військовослужбовців, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії.

Згадаємо як це було, що відбувається у сьогоднішніх умовах та як запобігти цьому у майбутньому.

Цей захід є нагадуванням про те, якою небезпечною може бути атомна енергетика, про героїзм ліквідаторів аварії та про довгострокові наслідки цієї події для людей і довкілля.

На зустрічі будуть присутні представники профільних підприємств та викладачі кафедр факультету енергетики і автоматизації.

Модератор: Наталія АНТОНЕНКО, декан факультету енергетики і автоматизації.

Координатори: Світлана АРТЮХ – доцент кафедри АМтаЕТ, Артем  ЧЕРНЮК – завідувач кафедри ЕтаЕ, Ігор ТЮПА представник КП «Харківські теплові мережі».

Приєднатись до зустріч