Здобувачі кафедри ХТЛПД УІПА успішно захистили кваліфікаційні роботи

Захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти групи ДІТ-Ш20 освітньої програми «Технології легкої промисловості» спеціальності 182 Технології легкої промисловості відбувся 10 та 16 червня 2024 року.

Здобувачі представили різноманітні проєкти, які охоплювали широкий спектр питань: від нових методів обробки різних асортиментних груп до екологічно чистих технологій виробництва одягу.

Комісія, до складу якої увійшли кафедри технологій легкої промисловості України (проф. Микола РЯБЧИКОВ – Луцький національний технічний університет; перший проректор Сергій ПЕТРОВ, к.т.н., доц. Олег КОНДРАТЮК, зав. каф., проф. Олег ЛИТВИН, доц. Тетяна ПОПОВА, доц. Денис БОРИСЕНКО, доц. Анастасія НІКУЛІНА – Українська інженерно- педагогічна академія) високо оцінила рівень підготовки студентів. Особливу увагу звернули на проєкти, що мають потенціал для впровадження у виробництво та здатні зробити значний внесок у розвиток галузі легкої промисловості.

Захист кваліфікаційних робіт став важливою подією, яка відзначила завершення навчання і дала нові можливості випускникам.