Підсумки міського конкурсу студентської художньої самодіяльності «Студентська весна – 2013»

Наші студенти із культурного центру академії стали лауреатами конкурсу.

16 квітня у ККЗ «Україна» відбувся гала-концерт фестивалю «Студентська весна – 2013», на якому нашу академію представляв колектив театру моди «Се-ля-ви».

11-12 березня у ККЗ «Україна» проходив другий відбірковий тур міського фестивалю студентської художньої самодіяльності «Студентська весна – 2013». Два дні журі оцінювало майстерність найталановитіших студентів харківських ВНЗ у номінаціях: оригінальний жанр, вокал, інструментальний та театрально-розмовний жанри, хореографія, авторські твори. В цьому році у «Студентській весні – 2013» учасник художньої самодіяльності культурного центру УІПА стали лауреатами:

1. Безуглий Сергій – естрадний вокал.

2. Бондар Дар’я – естрадний вокал.

3. Чоловічий склад естрадно-вокальної студії «Сезам» – естрадний вокал.

Дипломом 2 ступеня нагороджено колектив театру моди «Се-ля-ви» у номінації оригінальний жанр.