НІУ БєлГУ та УІПА: укріплення зв’язків

17 квітня  2013 року в Бєлгородському державному національному дослідницькому університеті (НІУ БєлГУ) в межах наукової сесії НІУ БєпГУ-2013 пройшло секційне засідання "Освіта на сучасному етапі".

У його роботі взяли участь і студенти Української інженерно-педагогічної академії.

Так, студентка гр. ДТ-Т1-2уск  Тафінцева Оксана представила результати наукового дослідження на тему "Моніторинг мотиваційної сфери навчання  студентів" ( науковий керівник – доцент Посохова І.С.).

Студентка гр.  ДКТ- С9 – 2  Харіна Ганна з успіхом представиладоповідь на тему  "Методика розробки інноваційних засобів діагностики" (науковий керівник – доцент Бєлікова В.В.).

Цікавим був і виступ   студента гр. ДКТ-К12сп Третяка Олексія. Тема його наукової роботи – "Організація самостійної роботи студентов засобами  комп'ютерних технологій (наукові керівники – доценти Штефан Л.В. та Ящун Т.В.).

За результатами роботи студенти отримали сертифікати учасників секційного засідання.