Я – донор

29 жовтня 2014 р. студенти разом з викладачем кафедри охорони праці, стандартизації та сертифікації Черняк О.М., відвідали Харківський обласний центр служби крові, та здали благодійно кров. Від працівників центра служби крові дізналися, що в організмі людини міститься у середньому приблизно 5 літрів крові, тобто 7% від маси його тіла. Доза крововідаччі абсолютно нешкідлива і безпечна для здоров'я донора, 450 мл, причому він втрачає переважно рідку частину крові-плазму, яка відновлюється протягом 18-20 годин. Після здачі крові у донора зберігається хороше самопочуття, апетит, нормальна працездатність. Бути донором – це благодійно і корисно!