Студенти-економісти відвідали Музей Реклами

Студенти гр. ДЕУ-Ек15-1 та викладачі к.е.н., доц. Чобіток В.І. та к.е.н., доц. Обидєннова Т.С. факультету економічних, управлінських та освітніх технологій 25 вересня відвідали єдиний в Україні Музей Реклами.

Музей Реклами створений на території діючого Рекламного Концерну «Харків на долонях», де багато років професійні рекламісти займаються рекламою професійно.

В музеї представлені експонати починаючи з XIX століття по теперішній час, а саме: політична реклама; види зовнішньої реклами; торгові марки; етикетки; реклама страхових компаній; газетна реклама; наведені приклади «Ляпів» в історії реклами та інше.

Представлена інформація містила історичні факти, види реклами, розвиток реклами та багато іншого.

Дякуємо організаторам Музею Реклами та екскурсоводу Наталії, бажаємо подальшого розвитку і процвітання!