Загальноакадемічний правовий захід для студентів-першокурсників

Факультетом комп’ютерних і інтегрованих технологій в виробництві та освіті спільно з Головним територіальним управлінням юстиції у Харківській області 26 вересня було проведено загальноакадемічний правовий захід «Я МАЮ ПРАВО», а саме лекцію для студентів-першокурсників  на тему: «БУЛЛІНГ».

Студенти академії мали нагоду ознайомитись з діючими нормами Кримінального кодексу та профілактикою, які направлені на створення умов, що не допустять буллінга в будь-якому колективі.