УІПА

Абітурієнт

В Українській інженерно-педагогічній академії буде проведено Всеукраїнську олімпіаду згідно з умовами прийому України на 2019 р. та положенням МОН про Всеукраїнські олімпіади вищих навчальних закладів з професійної орієнтації вступників на основі ПЗСО, учасники якої зможуть отримати додаткові бали до одного з сертифікатів ЗНО.

Олімпіада проводиться з української мови і літератури, математики та фізики.

Тренінги для абітурієнтів за тематичними напрямками «Якість продуктів харчування» та «Перша долікарська допомога» відбулися 29 березня на кафедрі охорони праці, стандартизації та сертифікації. У тренінгах брали участь учні Харківського машинобудівного коледжу, які навчаються за спеціальністю «Механічні вимірювання». На тренінгах вони дізналися про правила надання першої долікарської допомоги, напрацювали навички накладання перев’язок та виступили у ролі експертів оцінювання якості продуктів харчування.

Представники Української інженерно-педагогічної  академії 19, 20 та 21 березня в рамках робочого візиту відвідали м. Бахмут – Донецької області.

Мета візиту – профорінтаційна робота з навчальними закладами Донецької області.

В рамках проведення профорієнтаційної роботи  18 березня Українську інженерно-педагогічну академію відвідали випускники Пісочинського ліцею «Мобіль» та Пісочинської ЗОШ з метою ознайомлення зі спеціальностями академії та умовами вступної кампанії 2019 року.

Відповідно до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2019 році Українська інженерно-педагогічна академія оголошує прийом на підготовку фахівців з вищої освіти за ступенем молодшого бакалавра на базі повної загальної середньої освіти за рахунок коштів фізичних осіб. Прийом у 2019 році ведеться за результатами ЗНО з 2 предметів (1-й – українська мова і література; 2-й – з двох предметів на вибір, відповідно до обраної спеціальності):

В рамках проведення профорієнтаційної роботи 14 березня Українську інженерно-педагогічну академію відвідали випускники Пісочинського ліцею з метою ознайомлення зі спеціальностями академії.

21 лютого 2019 року представники кафедри «Машинобудування та транспорту» Української інженерно-педагогічної академії м. Харкова – Скоркін Антон Олегович та Пахомов Віталій Анатолійович відвідали масовий профорієнтаційний захід, ініційований Харківським обласним центром зайнятості населення у м. Зміїв Харківської області на тему: «Професія твоєї мрії».

Липень

Магістри

Бакалаври

Травень 2019

Лютий 2019

Викладач кафедри філософії, українознавства та політології Тавшунській Олег Михайлович 22 січня відвідав Харківський професійний ліцей машинобудування і ознайомив з рекламною інформацією про УІПА, правилами та особливостями вступу у 2019 р. випускників спеціальності «Авіаконструювання і механіка».

Дочірні категорії